Tiskaři
OTK GROUP, a.s.
Kolín
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt : Petrova Inna, tel. : 321 759 429, Po - Pá 8 - 14 hod,e-mail : inna.petrova otk.cz,osobně : Plynárenská 233, Kolín, Po - Pá 8 - 14 hod.

Hledáme tiskaře na hlavní pracovní poměr do třísměnného provozu, výhledově se bude přecházet do nepřetržitého provozu. Náplň práce : Tisk na hlubotiskových nebo flexotiskových strojích.

Pracovní doba : třísměnný provozu : 6 - 14 hod, 14 - 22 hod, 22 - 6 hod,nepřetržitý provoz : 6 - 18 hod, 18 - 6 hod, krátký a dlouhý týden, Požadavky : Vyučení v oboru tiskař nebo ÚSO vzdělání technického směru.

Zkušenosti v polygrafii výhodou.Zkušenosti s prací ve výrobě podmínkou.Zdravotní způsobilost, fyzická síla, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro detail, spolehlivost.

Bezúhonnost - čistý trestní rejstřík .Barvocit.Znalost práce s PC.Doložit životopis při prvním kontaktu. Zaměstnanecké výhody : Podnikové stravování, poukázky na děti, sick day a další zaměstnanecké benefity.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost