Produktový manažer
Alza.cz a.s.
Praha
před 34 dny

Co bude Tvojí náplní práce : Veškerá činnost kolem zodpovědnosti za růst svěřeného segmentu - BĚH A FOTBAL - na trzích V ČR / SK a EU.

Fokus na sortiment, nacenění, služby a promo důležité pro perfektní zákaznickou zkušenost. Co na oplátku slibujeme my? Jednání narovinu a obrovskou on-

line zkušenost. Práci pro jedničku se všemi svými výhodami i nároky. Možnost být u zrodu či rozvoje miliardových e-shopů.

Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru. Neustálé vzdělávání - máme více než 150 otevřených interních kurzů napříč všemi oblastmi.

Finanční ohodnocení vázané na plnění cílů. Neformální pracovní atmosféru s férovými pravidly, bez politiky a zdlouhavých procesů.

Práci pro jednu z nejobdivovanějších firem České republiky . Co od Tebe očekáváme? Prokazatelnou úspěšnou obchodní praxi se sortimentem kolem SPORTU.

Znáš perfektně portfolio produktů kolem BĚHÁNÍ A FOTBALU se všemi specifiky! Jsi tělem i duší rozený obchodník, každou příležitost umíš otočit v zisk.

Máš výborné kupecké počty - prostě rychle si srovnáš v hlavě co se vyplatí a co už ne. Že nás přesvědčíš v těch nejzákladnějších obchodně-

strategických úvahách. Používáš selský rozum a v nových situacích si rychle poradíš. Poradíš si ve zdolávání překážek a logickými úlohami -

každý den tu řešíme spoustu nových situací. Máš velkou motivaci skočit do e-commerce, chceš se rychle doučit co Ti chybí a být u velkých businessových změn.

Rád / -a se učíš, přicházíš věcem na kloub. Umíš vyjednávat interně i externě. Máš schopnost získat, číst a analyzovat data -

vládneš funkcím v excelu - jsme on-line o datech to u nás prostě je ;) Že se nezalekneš vícekolového výběrového řízení, kde nás přesvědčíš o svých obchodních dovednostech a myšlení Přejeme, ať to klapne! Pro bližší info volej Martině na +420 774 216 164. Těšíme se na Tebe!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost