Odborný pracovník logistického centra - Profesní růst ve stabilní firmě
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Sháníme na palubu nového člena naší posádky ve stabilní logistické firmě na pozici dispečera který chce využít možného i zahraničního karierního růstu a předvést své zkušenosti.

U nás získáte : - Pravidelný plat až 40'000 Kč / měs.- Hrazené služební cesty u nás doma ale i po zahraničí- Zajímavé projekty na kterých se s námi budete podílet- Práce s vyspělou digitální technologií- Profesní růst i s našimi sesterskými společnostmi v zahraniční- Finanční odměna při nástupu či doporučení nového kolegy- Příspěvek na dopravu či stěhování- Benefity i pro Vaše blízké v podobě společenských akcí programů pro zdraví bezúročné půjčky apod.

Co budete u nás dělat?- Každodenní písemná či telefonní komunikace s našimi logistickými partnery a kolegy- Řízení přepravy zboží a plánování vhodných trasNeobejdete se u nás bez : - Minimálně středoškolského vzdělání- Komunikační znalosti anglického jazyka- Znalosti práce s PC program SAP je zde výhodou- Znalosti v oboru logistiky třeba i ze studiíBaví Vás technologie a cestování?

Tak mi zde zanechte na Vás kontakt a společně tyto záliby propojíme. Email : použijte odpovědní formulář nebo tel. : použijte odpovědní formulář.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost