Senior Software inženýři IT
ASKORA Trade s.r.o.
Praha, CZ
před 14 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontaktní osoba : Koszej Jevhenij, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE - požadavky : " zkušenosti v oblasti designu softwaru a softwarové architektury " výborné komunikační dovednosti " schopnost pracovat v týmu a kreativní myšlení " plynulá znalost anglického jazyka " schopnost pracovat v týmu a touha po úspěšné spolupráci s dalšími odděleními " zkušenost v oblasti information security compliance audit frameworks and requirements e.

g. PCI, FISMA, SOC, SOX, etc " zkušenost v oblasi Security Operations Center (SOC) " znalosti v oblasti bezpečnosti (GIAC, CISSP, OSCP nebo obdobné) " dobrá znalost APT actors " zkušenost s Vulnerability Testing Tools e.

g. AppScan, Burp Suite, etc. and Application Whitelisting solutions. " TCPDump, Wireshark, Snort, and / or other security tools highly desirable

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost