Manipulační dělník
Bohemia Manscraft s.r.o.
České Budějovice, Česká republika
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz
  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : základní vzdělání
  • jazykové požadavky : čeština aktivně
  • Pro expandující logistickou společnost hledáme uchazeče na pozici "Manipulační dělník ve výrobě a logistice" v Českých Budějovicích.

    Náplň práce : jedná se o jednoduché manuální manipulační práce - přenášení přepravek, mytí, a podobně.

    Požadujeme : pracovitost, spolehlivost, svědomitý a pečlivý přístup.

    Nabízíme : HPP (možno i DPČ), odpovídající platové ohodnocení, práci v 3směnném provozu.

    případě Vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na email cvcb bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvést "Manipulacni delnik, kód C98595"