Strojník manipulátoru - Brno
Skanska
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Obsah inzerátu

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici strojník manipulátoru do stavební společnosti Skanska a.s.

Domovskou provozovnou je brněnská nebo olomoucká pobočka firmy (je možné si vybrat), odtud budete započínat své pracovní cesty na stavby v rámci ČR.

Dle stavby a potřeby je vám zajištěno ubytování.

Popis pozice

  • Řízení teleskopického nakladače Manitou MRT 2150.
  • Obsluha a údržba svěřeného stroje, řízení stroje a manipulace s nákladem, přeprava nákladu na určené místo na stavbě.
  • Požadujeme :

  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny C + T profesní průkaz
  • Dále strojnický průkaz pro kolové bagry (nabízíme možnost dodělat si až po nástupu na náklady zaměstnavatele)
  • Jeřábnický průkaz skupiny S
  • Vazačský průkaz
  • Průkaz pro obsluhu stavebních plošin
  • Časová a místní flexibilita pro Vás není problém
  • Nabízíme

  • Zácvik na pozici se zkušeným kolegou
  • Stabilní zaměstnání (nejedná se o sezónní práci)
  • Stravné nebo příspěvek na stravování hrazeno zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené + 2 další dny placeného volna extra tzv. "sick days" + 5 dní zimní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1.100,-Kč měsíčně
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.) včetně příspěvku na praní pracovního oděvu měsíčně 130,-Kč
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta za 350,-Kč, T-mobile zvýhodněné tarify apod.
  • Proč pracovat u nás

    Zaměřujeme se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Při výstavbě minimalizujeme ekologickou zátěž, využíváme obnovitelných zdrojů a dbáme na bezpečnost práce.

    Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.