Mistr
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Ústí nad Labem, CZ
před 17 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Panská 1700 / 23, Ústí nad Labem 1 (Ústí nad Labem), 40001
  • Přidáno : 30.1.2019
  • Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě :

    Místo výkonu práce : Panská č.p. 1700 / 23, Ústí nad Labem.

    Pracovní náplň : Mistr řídí činnost svěřené části provozu - odpovídá za efektivní fungování svěřeného provozu a za provádění kontroly v rámci svěřeného provozu.

    Navrhuje rozdělení činností mezi jednotlivé pracovníky.Odpovídá a zajišťuje údržbu a organizaci provádění oprav svěřených zařízení.

    Plánuje a provádí pravidelné prohlídky svěřených technických zařízení a kontroluje jejich obsluhu, vedení záznamů a dokumentace a podává návrhy na provádění oprav a údržby.

    Provádí školení obsluh technických zařízení a strojů. Zajišťuje pracovní kázeň svých podřízených zaměstnanců. Zajišťuje náhradní díly, plány prohlídek, údržeb a běžných a středních oprav svěřených zařízení.

    Podává návrhy a posuzuje systémy ochrany objektů provozovny, navrhuje doplňující technická a organizační opatření.

    Požadujeme : střední odborné vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, velmi dobré řídící a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a schopnost vést lidi.

    Nabízíme : nástupní plat 27 000,- Kč., zvláštní prémie, dovolenou navíc, příspěvek organizace na stravenky,možnost využívat volné vstupy do rekreačních zařízení organizace

    Kontakt : písemně zaslaný životopis do 28.02.2019.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)