Elektromontér pro radiokomunikační zařízení
Personal Consult s.r.o.
Pardubice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Odborné práce při montáži, rekonstrukci radiokomunikačních zařízení - od přípravy stavby, přes běžné zákroky, až po složitější úkony (samozřejmě po pečlivém zapracování)Požadujeme : M / Ž, odborné vzdělání v oboru elektro silnoproud nebo slaboproud (může být i výuční list), vyhláška č.

50 / 1978 6, schopnost práce ve výškách a tomu přizpůsobený zdravotní stav a způsobilost, všeobecná manuální zručnost, ochota cestovat - práce přes týden na zakázkách v terénu, řidičský průkaz skupiny B Nabízíme : Práce na 1 směnu od pondělí do pátku, finanční ohodnocení odpovídající pozici (cca 30 - 33tis.

Kč), přátelský kolektiv, zázemí stabilní společnosti, která je špičkou ve svém oboru. Pozice je vhodná i pro absolventy bez větší praxe, ale se zájmem o obor a ochotou učit se a pracovat na sobě.

Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost