FARMACEUTICKÝ ASISTENT LÉKÁRNA
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Třebíč
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt telefonicky nebo e-mailem : personalni nem-tr.czPožadujeme : o vzdělání v oboru Diplomovaný farmaceutický asistent podmínkou,o smysl pro týmovou práci,o komunikační schopnosti,o zdravotní způsobilost.

 • Pracovní náplň : o Provádění odborných činností, spojených zejména s přípravou a kontrolou léčivých přípravků připravovaných na lékařské předpisy;
 • o Poskytování konzultačních činností v oblasti volně prodejných léčiv, doplňků stravy a zdravotnických prostředků;o Výdej léků na základě žádanek z oddělení Nemocnice Třebíč, příspěvkové organizace .

  Nabízíme : o 9. platová třída (21.040 - 31.630 Kč), o dovolená 25 dnů,o možnost ubytování,o další zaměstnanecké benefity : o příspěvek na závodní stravování,o příspěvek na penzijní připojištění,o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost