Řezníci
MP Krásno, a.s.
Valašské Meziříčí, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

ŘEZNÍCI Nástup možný ihned nebo dle dohody.

 • Možnost prodloužení doby určité dle ZP. Příspěvek na dopravu nad 35 km. POŽADUJEME : vyučení v oboru řezník, praxi v bourání masa;
 • zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat; dobrý zdravotní stav. NÁPLŇ PRÁCE : provádí zpracování masa na vepřovém páse za použití nože, zatřiďuje jednotlivé zpracování částí, provádí manipulační práce související s bouráním a opracováním masa.

 • NABÍZÍME : jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus;
 • odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.

  PRVNÍ KONTAKT : životopisy zasílejte e-mailem : prace krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 275. ov.

  26.9.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost