Operátor/ka výroby
DB Schenker
Nučice , Česká republika
před 3 dny

Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naše logistické pracoviště v oblasti Mladé Boleslavi hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici Operátor / ka výroby.

Co bude Vaším úkolem?

  • dělnické práce ve výrobě
  • montáž a demontáž, pulírování nárazníků
  • manuální činnosti spojené s lehkou výrobou
  • práce na moderní lince v čistém a nehlučném prostředí
  • příprava k expedici
  • Co od Vás očekáváme?

  • pracovní nasazení, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Co Vám nabízíme?

  • náborový příspěvek ve výši 10.000Kč
  • dotované jídlo v místní kantýně
  • příspěvek na stravování
  • přispějeme Vám na dopravu, aby se Vám dojíždění vyplatilo
  • práci v čistém a nehlučném provozu
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • výhodné tarify u telefonního operátora
  • měsíční odměny dle pracovního výkonu
  • na jednotlivé pracovní operace Vás zaškolíme
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy a další aktivity.

    Petra Samtová

    Telefon : +420 731 636 632

    OdpovědětZpět na výpis pozic

  • sdílet na Facebook
  • sdílet na Twitter
  • sdílet na Google+
  • Přeposlat známému
  • Požádat