Konzultant zákaznického servisu
Alza.cz a.s.
Chomutov
před 25 dny

Rozšiřujeme náš tým Specialistů zákaznického servisu do Chomutova!

Naše call centrum tvoří sehraná parta lidí. : )

Baví nás komunikovat s lidmi, pomáhat jim s problémy, které mají a nalézat ta nejefektivnější řešení. Na telefonu jsme jako doma a díky práci na call centru máme přehled o všem novém a známe každý proces v naší firmě.

Pokud i Ty rád / a komunikuješ s lidmi, rád / a se učíš novému a máš aspoň trochu povědomí o moderních technologiích, pak neváhej a pošli nám životopis, protože přesně takové kolegy hledáme teď i v Hradci!

Co Tě u nás čeká?Budeš přijímat příchozí hovory našich zákazníků a snažit se jim zodpovědět jejich dotazyTvou zodpovědností bude také emailová komunikace s našimi zákazníky, dotazy se k nám totiž dostávají i touto cestouZákazníkům aktivně nabízet doplňkové služby (prodlouženou záruku atd.

Co čekáme od Tebe?Zkušenosti ze zákaznického servisu či call centra jsou pro nás výhodou, nikoli podmínkouRád / a komunikuješ s lidmiJsi komunikativní a samostatný / á -

umíš si vyhledat informaceMáš týmového ducha a chuť se stát součástí fajn kolektivuMáš vztah k moderním technologiímMáš pozitivní přístup k práci a nebojíš se vzdělávat Co Ti za to nabízíme?

Práci v sehraném týmu lidíKariérní růstÚvodní zaškolení (nehodíme tě do toho po hlavě)Benefity společnosti (jazykové kurzy, Multisport karta, zaměstnanecké slevy a další)Možnost ovlivnit svůj výdělekPráce je možná i na zkrácený úvazek, nebo formou brigádyA samozřejmě stravenky

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost