Skladník
ALFA.cz
Ostrava, Česká republika
před 32 dny

Hledáme nové pracovníky do skladu pro naši ostravskou pobočku! Jde o pestrou práci, vhodnou pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy).

Náplň práce :

  • Příjem / naskladnění zboží
  • Výdej / vyskladnění zboží zákazníkovi, komunikace se zákazníky - zodpovězení základních technických dotazů a připomínek
  • Spolupráce při inventurách skladových zásob
  • Požadujeme :

  • Ukončené SŠ vzdělání, min. vyučen, výhodou zaměření IT nebo obchod
  • Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a samostatnost
  • Orientace na zákazníka, příjemné vystupování a kvalitní komunikace.
  • Nabízíme :

  • Práci v dynamicky se rozvíjející firmě, silné zázemí ryze české společnosti
  • Získání cenných zkušeností ze skladového hospodářství a možnost profesního růstu
  • Roční bonus až ve výši 25 tis. Kč (13. plat)
  • Nákup prodávaného zboží za zvýhodněné ceny
  • Bezplatné získání řidičského průkazu VZV
  • Firemní výlety
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Mzda : 18 25 tis. Kč
  • Kontakt : pouze písemně; životopisy posílat na email zamestnani tsbohemia.cz
  • Požádat