IT administrative support
Thermo Fisher Scientific, Inc.
Brno, Czech Republic
před 5 dny

CZ :

Jako IT administrativní podpora budete zodpovědní za jednoduché administrativní úkoly týkající se zejména mobilních telefonů.

Velmi důležitou součástí je zprostředkování komunikace mezi uživateli telefonů v Brně a týmem podpory pro mobily. Tým podpory mluví anglicky.

Jazykové dovednosti jsou pro tuto roli rozhodující - čeština a angličtina (B1 mluvené i psané). Tato role je ideální pro jednotlivce, kteří by rádi vylepšili angličtinu na denní bázi.

Nevyžadují se žádné technické dovednosti. Zkušenosti s aplikacemi Outlook a Excel velkou výhodou.

EN :

As IT administrative support you will be responsible for simple administrative tasks mainly related to Mobile phones. Very important part is to mediate communication between Brno phone users and Mobile support team.

Support team is speaking English. Language skills are crucial for this role - Czech and English (B1 spoken and written).

This role is ideal for individual who would like to start using English on daily basis. No technical skill are required.

Using Outlook and Excel is strong advantage.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost