odlévač operátor
ALUPRESSING - slévárna, s.r.o.
Blansko, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s přechodem na dobu neurčitou. Náplň práce : práce zahrnuje odlévání hliníkových výrobků na tlakovém licím stroji, apretace odlitků.

Vzdělání : vyučení, strojírenský obor - není podmínkou - možnost zaučení, praxe vítána. Požadujeme : pracovní spolehlivost, snaha o zaučení, dodržování technolog.

postupů, smysl pro pořádek, flexibilita. Nabízíme : 1 / 2 roční a roční odměny, možnost teplé stravy, po stabilizaci penzijní připojištění, po zkušební době bonus 2.

000Kč, proplacení zdravotních prohllídek, budujeme nové pracovní prostředí V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email : pernicova alupressing.cz.

Do předmětu zprávy uveďte : zájem o práci odlévač operátor.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost