OBCHODNÍ REFERENT
AC Jobs
Jihočeský kraj
před 3 dny

Máte praxi obchodníka? Zabýváme se prodejem zemědělských komodit a hledáme do našeho týmu v Domažlicích posilu pro region jihozápadní Čechy! Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • nákup a prodej zemědělských komodit
  • zajišťování kompletního servisu pro zákazníky
  • vyjednávání s dodavateli
  • uzavírání obchodů
  • mapování trhu pro jihozápadní Čechy
  • vedení administrativy
  • služební cesty v rámci svěřeného regionu
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • obchodní a vyjednávací dovednosti
  • ŘP sk. B aktivní řidič / ka
  • příjemné vystupování
  • organizační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost
  • dlouhodobou spolupráci
  • Co nabízíme?

  • možnost 1 týden v měsíci zkrácení úvazku na 7 hod.
  • dovolenou navíc v den narozenin a svátku
  • částečné používání auta pro soukromé účely
  • bonusy, příspěvky na jubilea a výročí
  • zvýhodněný pobyt ve Vysokých Tatrách
  • firemní akce, vánoční večírky
  • teambuildingy
  • místo pracoviště Domažlice, svěřený region jihozápadní Čechy
  • Požádat