Business asistent
Alza.cz a.s.
Praha
před 3 dny

Business asistent je někdo, kdo je pravou rukou ředitele / boardu a pomáhá jeho oddělení a zároveň celé firmě růst. Je přítomen u důležitých jednání, stínuje ředitele a má přímý vliv na dění ve firmě a zásadní projekty, které hýbou obratem.

Je to zároveň někdo, kdo myslí za dva rohy a v plnění požadavků je vždy o krok napřed.

Rozhodně to není asistentka, co objednává kancelářské potřeby a rezervuje místa v restauracích. Je tím, kdo myslí v číslech a je schopen je dát do souvislostí tak, aby vše směřovalo k větší výkonnosti a vyššímu zisku.

Měl by mít drive, posouvat sebe i nakopávat projekty. Měl by se neustále vzdělávat - číst, číst a číst. A to nejen knihy o businessu, ale i o aktuálním dění, ekonomice, ekologii i marketingu.

Především by však měl umět naslouchat a mít pokoru k těm, co mu dávají možnost dostat se o level výš.

Jaká bude tvá mise?Pomáhat businessu růst. Co musíš umět / jaký máš být?Musí ti to myslet a odečítání dvou zlomků tě nesmí dostat do kolen.

Musíš přemýšlet v číslech - marže, obrat, zisk a podobně.Chceš se učit - za zlomek času nasát kvanta informací.Chápat souvislosti, protože jinak ti informace jsou k ničemu.

Umět mlčet jako hrob. Proč tě to bude bavit?Za krátkou dobu se vyhoupneš mezi lidi, kteří řídí a vedou celou Alzu.Potkáš inspirativní lidi, kteří se rádi podělí o znalosti a zkušenosti.

Budeš mít vliv na dění ve firmě a znát každé její zákoutí.Za zlomek času se profesně dostaneš tam, kam jiní po 10 letech.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost