Tooling Engineer
AD EMPLOYMENT s.r.o.
Jablonec nad Nisou
před 15 dny

Tvorba specifikace strojního zařízení ve spolupráci s AQP týmy, zajištění a vyhodnocování cenových nabídek strojního zařízení, objednávání strojního zařízení, plánování a sledování termínů dodávek strojního zařízení, zajištění provozních zkoušek a revizí strojů a jejich uvolňování do procesu, vedení databáze dodavatelů strojního zařízení, plánování a sledování nákladů, zajišťuje dodání provozní a technické dokumentace ke strojnímu zařízení, evidence a přefakturace zákaznického majetku.

Požadujeme : VŠ strojního zaměření Praxe min. 2 roky v Automotive Znalost AJ na komunikativní úrovni; druhý jazyk výhodou MS Office pokročilá znalost & CAD Znalost právních požadavků v oblasti konstrukce strojů, nástrojů a zařízení Znalost požadavků ergonomie a bezpečnosti práce AQP, FMEA, TPO Řidičský průkaz B Nabízíme : Zázemí mezinárodní stabilní společnosti, možnost kariérního postupu, kvalitní motivační plán, práce v přátelském kolektivu.

Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost