ELEKTROKONSTRUKTÉR/KA
Weld Project, s.r.o.
Hořice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

ELEKTROKONSTRUKTÉR / KA - pracoviště Hořice. Kontaktní osoba : ing.

František Kuneš, tel. : +420 737 352 567, mail : kunes weldproject.cz Elektrokonstruktér vypracovává řešení elektroinstalace pro výrobky v rámci předem dané koncepce, vytváří schémata,výkresy, kusovníky a zajišťuje výrobní elektrodokumentaci, vytváří požadavky pro nákup materiálu na zakázky, má odpovědnost za technickou podporu při výrobě zařízení, koordinaci montáže a validaci prototypů u daných projektů, komunikuje se zákazníkem ohledně jeho požadavků na elektroinstalaci jednotlivých produktů, jedná s dodavateli.

Požadujeme : Technickou samostatnost, orientaci v technické dokumentaci, aktivní přístup, tvořivost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz B.

výhodou zkušenost se SW (E-plan Electric P8, AutoCAD).

Znalost AJ nebo NJ výhodou.

Znalost technických řešení jednoúčelových strojů a přípravků především pro automobilový průmysl rovněž výhodou.

Praxe v oboru minimálně 2 roky.

Nabízíme : Dobrou týmovou spolupráci, možnost seberealizace, motivační finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, po zapracování týden dovolené navíc.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost