Asistent/ka nákupu
Alza.cz a.s.
Praha
před 8 dny

Co bude Tvojí náplní práce?Správa ceníků, reportů, dokumentůZalistování a správa nových produktů - velké domácí spotřebičeÚzká spolupráce s obsahovou redakcí, marketingovým oddělením, oddělením nákupu a internetového marketinguAdministrativní podpora produktových manažerůKomunikace a spolupráce s dodavateli a kolegy napříč společností Co od Tebe očekáváme?

Min. středoškolské vzděláníVýborné organizační a komunikační dovednostiObchodní dovednostiNadstandardní znalost MS Office (především Excel)Dobrá znalost AJZkušenosti s administrací webových stránek velkou výhodouNadšení pro on-

line business, aktivní vztah k moderním technologiím a novinkám na trhuSamostatnost, rychlost, kreativita Co Ti nabízíme?

Zaměstnání v Alza.cz (patříme mezi TOP 5 nejobdivovanějších českých firem)Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatnímiModerní a pohodlné pracovištěFlexibilní pracovní dobuMožnost osobního růstu, školení a dalšího vzděláváníZajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměnyDalší zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.

Kontrolní otázky : Poradíš si s kontingenční tabulkou?Baví tě nakupování přes internet?Zajímáš se o trendy v kategorii malých domácích spotřebičů?

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost