IT Helpdesk Specialist
Fronius International GmbH
Český Krumlov, Czech Republic
před 5 dny

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posílení našeho týmu v Českém Krumlově hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

Být podporou pro spolupracovníky

Vaší parketou bude komunikace se zaměstnanci společnosti a jejich přímá podpora v oblasti HW a SW. E-mailem i telefonicky Vás budou dotazovat kolegové pracující jak v sídle společnosti v Českém Krumlově tak v obchodních zastoupení firmy v rámci ČR.

Dále se budete zabývat správou a instalací HW i SW (notebooky, mobilní i pevné telefony, docházkový systém atd.) Příležitost pro zdokonalení cizího jazyka budete mít díky komunikaci s mateřskou společností v Rakousku.

Váš profil : Komunikativní ajťák

Komunikativní ajťák

Těšíme se na kolegu se zájmem o HW a SW, který rád komunikuje s lidmi, je přátelský a empatický. Očekáváme orientaci v síťových technologiích (TCP / IP, VoIP) a znalost produktů MS (Windows Server, MS SQL).

Máte chuť učit se nové věci a zdokonalovat se v angličtině nebo němčině.

Naše nabídka :

Pohodový tým a práce, která Vás bude bavit

Uplatníte své znalosti v oboru a budete mít příležitost se dále rozvíjet. Vaše práce bude rozmanitá s velkou mírou samostatnosti i častým kontaktem s lidmi.

Čeká na Vás přátelsky naladěný tým, který je připraven Vám poskytnout maximální podporu v úvodní orientaci a zaučení. A to vše v celosvětově známé, velmi úspěšné a stabilní společnosti.

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.