Zubní lékaři
THE CLINIC s.r.o.
Praha, Česká republika
před 32 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro THE CLINIC s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
 • lokalita : Na Florenci 2116 / 15, Praha 1 (Praha), 11000
 • Přidáno : 7.9.2018
 • Zubní lékaři :

  kontakt : MUDr. Jan Pavel Novák, tel. : +420 608 565 969, e-mail : novak skutecnylekar.cz, prvotní kontakt telefonicky či emailem, místo výkonu : Na Florenci č.p. 2116 / 15, Praha 1.

  Rádi bychom na cestě zubní praxe The Clinic udělali další krok a našli novou kolegyni zubařku / kolegu zubaře. Dentální kliniku v centru Prahy v obchodním komplexu Florentinum jsme založili před třemi lety a nyní se již rozrostla natolik, že se o svou práci a dosavadní poznatky chceme podělit s dalším členem našeho týmu zubních specialistů.

  Klientelu naší praxe tvoří převážně zahraniční pacienti a práci zakládáme nejen na špičkovém přístrojovém vybavení, ale především na našem sehraném pracovním týmu.

  Hledáme šikovné a aktivní kolegy, kteří na sobě chtějí dále pracovat a vzdělávat se. Požadujeme anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni, další jazykové znalosti velkou výhodou.

  Pro více informací, prosím, volejte na uvedené číslo, kde Vám vše rádi osobně představíme. Pozice není zcela vhodná pro úplně absolventy, oceníme alespoň minimální praktické zkušenosti a schopnost samostatného vedení základních dentálních zákroků.

  Výběrové řízení bude probíhat především na základě osobních pohovorů, v případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Základní platové rozmezí při nástupu 30 až 40 000,- Kč.

  Špičkové přístrojové vybavení a zázemí pro práci zubaře, individuální přístup k osobním potřebám zájemce, možnost flexibilní organizace pracovní doby, soukromá, převážně zahraniční klientela, podpora dalšího vzdělávání, možnost konzultace s týmem ostatních specialistů, seberealizace, platové ohodnocení, podpora dalšího vzdělávání, seberealizace

  Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

  Hrubá mzda : 30 000 40 000 Kč / měsíc

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost