ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / NJ
AC Jobs
Ostrava
před 18 dny

Chcete ve svém zaměstnání denně využívat němčinu? Jste komunikativní typ a máte alespoň krátkou zkušenost v administrativě?

Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní společnost s bohatou historií hledá nového člena do svého dynamického týmu, na pozici : ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / NJ

Pracovní náplň

  • Denní komunikace v němčině s dodavateli a zákazníky
  • Zpracovávání objednávek, faktur a další příslušné dokumentace v rámci interního systému
  • Kontrola zakázek, řešení reklamací
  • Zodpovědnost za svěřenou agendu (zpracovávání podkladů, administrativní úkoly)
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Schopnost dorozumět se německy
  • Praxi v administrativě
  • Uživatelskou znalost práce na počítači
  • Přesnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • Praci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Požádat