Vývojáři softwaru
TECHNISERV IT, spol. s r.o.
Brno, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Požadované dovednosti " VŠ / SŠ vzdělání technického směru, nejlépe SW inženýrství " Praxe v oblasti vývoje software " Znalost a praktická zkušenost s objektovým programováním v jazyce C# " Znalost a praktická zkušenost především s ASP.

NET, ASP.MVC, ADO.NET, EF, WCF, HTML, Java Script, LINQ " Znalost a praktická zkušenost s MSSQL server, případně POSTGRE " Znalost a praktická zkušenost s vývojovým prostředím Microsoft Visual Studio .

NET " Dobré komunikační schopnosti a komunikace v týmu " Schopnost týmové práce " Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost " Vysoké pracovní nasazení " Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání Uvítáme rovněž případné znalosti : " prostředí Xamarin (vývoj mobilních aplikací pro Android) " prostředí MS SharePoint (SharePoint 2010 a vyšší) " znalost JQuery, IoC (CastleWindsor atd.

práce s komponentami Telerik, KendoUI, Nintex 2010 a vyšší, Reporting Services " znalost aplikace MS SharePoint Designer Poznámka k volnému místu : (náplň práce, popis pozice).

Charakteristika pracovní pozice - náplň práce Vývoj IS, služeb (WCF) a webových aplikací a dokument management systémů na platformě Microsoft.

NET a dalších (MS SharePoint) v prostředí Visual Studio / C#.

Testování IS (tvorba unit testů) Souhlas se zaměstnaneckou kartou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost