Fyzioterapeut/ka
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 10 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 27.8.2018 ID : 1356675

Pracovní nabídka

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje odbornou pomoc v oblasti rehabilitačního vyšetření, individuální fyzioterapie a myoskeletální medicíny, hledáme vhodné kandidáty na pozici Fyzioterapeut / ka.

Náplň práce

  • poskytování fyzikální terapie
  • poskytování individuální fyzioterapie
  • Požadujeme

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96 / 2004 Sb. v platném znění (Bc., Mgr., DiS.)
  • platné osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
  • absolvování kompletního certifikovaného kurzu pro LTV na neurofyziologickém podkladu nebo jeho plánované ukončení v krátkém čase (kurzy : ACT, Vojtova metoda, PNF )
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • chuť pracovat
  • schopnost empatie a vstřícné vystupování
  • profesionalitu, samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • Nabízíme

  • práci v ambulanci se zázemím rehabilitačního lékaře
  • moderní zrekonstruované pracoviště
  • možnost postupu na pozici vedoucího fyzioterapeuta
  • práce na HPP, případně i částečný úvazek
  • odborné kurzy, stravenky, rekondiční volno do 5ti dnů
  • prostor k realizaci vlastních nápadů
  • místo výkonu práce : Praha 5 Smíchov, u stanice metra Anděl
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Do předmětu emailu uveďte název pozice.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    101 / 2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Město : Praha

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!