ELEKTRO SERVISNÍ TECHNIK
AC Jobs
Strakonice
před 1 dnem

Vystudoval jste SOU / SŠ v oboru elektro? Jste rád pánem svého času? Chtěl byste při práci cestovat? Rád přijímáte nové výzvy?

tom případě jste ideálním kandidátem. Pošlete nám svůj životopis ještě dnes. Stabilní česká společnost hledá nového kolegu na pozici : ELEKTRO SERVISNÍ TECHNIK (22 - 27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba strojů a zařízení
  • Uvádění zařízení do provozu
  • Zpracování administrativy
  • Jednodenní výjezdy v rámci regionu
  • Práce v malém týmu
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ v oboru elektro, ideálně silnoproud
  • Vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 5
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu cestovat a učit se novému
  • Co nabízíme?

  • Práci v perspektivní společnosti
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvek na stravování
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Požádat