ELEKTRO TECHNIK
AC Jobs
Praha hl. Město
před 8 dny

Máš ukončené SŠ vzdělání, oboru elektro a potřebuješ získat pracovní zkušenosti? Baví tě slaboproudá elektronika, počítače a programování?

Nevadí ti směnný provoz, díky kterému si přijdeš na víc peněz? Nastartuj svoji kariéru v úspěšné automotive společnosti, zašli mi svůj životopis a začni pracovat jako ELEKTRO TECHNIK JUNIOR (25-29.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba a opravy výrobních zařízení
  • Vylepšování výrobních zařízení
  • Aktualizace procesů v sériové výrobě
  • Podpora ostatních oddělení
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Zájem o počítače a o programování
  • Orientaci ve slaboproudé elektronice
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Požádat