ELEKTRIKÁŘ
AC Jobs
Vyškov
před 5 dny

Jste elektrikář s platnou vyhláškou 50 5, 6? To stačí pro to, abyste se stal / a součástí našeho týmu významné společnosti na trhu.

Těšíme se na Váš životopis. ELEKTRIKÁŘ - I ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • Elektro údržba strojů a zařízení
  • Preventivní elektro a SW údržba
  • Případná analýza závad
  • Spolupráce se strojní údržbou
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro, nebo praxi
  • Platnou vyhlášku 50 5, nebo 6
  • Znalost Simatic Bechhoff výhodou
  • Ochota pracovat na směny
  • Co nabízíme?

  • Stabilní práci v prosperující firmě
  • Zaučení na ranní směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Možnost ubytování
  • Po zapracování další zaměstnanecké benefity
  • Lokalita : Zlínský kraj (vhodné pro kandidáty z okolí Zlína, Uherského Hradiště, Kroměříže, Otrokovic, Vyškova)
  • Požádat