Operátor montáže v elektrotechnické výrobě
Connectronics s.r.o.
Kladno, CZ
před 20 hodinami
source : Easy-prace.cz

Požadavky : SOU / SŠ (obor elektrotechnika, strojírenství výhodou) Znalost aplikací MS Office (Word, Excel) Zkušenosti s prací ve výrobní společnosti výhodou Znalost elektronických součástek výhodou Náplň práce : Řídí se výrobním plánem a pokyny vedoucího.

Jedná se o montáž větších nebo menších zařízení Vede předepsané záznamy. Nenáročná manuální práce se zaměřením na přesnost Schopnosti : Dobrý zrak, Odpovědnost, Pečlivost, Samostatnost Nabízíme : Pracovní prostředí -

tichá, klimatizovaná, čistá výroba Příspěvek zaměstnavatele na stravování (výběr z 5ti jídel, cena od 22 Kč) Po 1.odpracovaném roce 5 dní dovolené navíc Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny) Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění Multisport karta Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro jejich rodinné příslušníky Firemní akce, párty Čtvrtletní odměny, 13.

plat Roční valorizace mezd Náborové příspěvky na vybrané pozice Odměny při pracovních a životních jubileích Odměny za zlepšovací návrhy až 1.

000 Kč Pracovní oblečení + obuv Zaškolení na danou pozici

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost