TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ
AC Jobs
Praha hl. Město
před 14 dny

Nudí tě stereotypní práce na jednom místě? Rád sedíš za volantem a nebojíš se setkat se zákazníky? Hledáš firmu s českými kořeny, kde tě nebudou zatěžovat angličtinou?

Máš vzdělání v elektro oboru a znáš slaboproud? Pak by tohle mohla být ta pravá práce pro tebe, nečekej a pošli mi svůj životopis! Česká firma, která funguje bez problému již 30 let, a která se zabývá bezpečnostními systémy, softwarovým vývojem, MaR či elektroinstalacemi, hledá parťáky na pozici : TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ (27 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • servisování bezpečnostních systémů (požární a bezpečnostní čidla)
  • údržba stávajících zařízení
  • instalace nových systémů
  • jednání a kontakt se zákazníky
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ elektro
  • spolehlivého řidiče sk. B
  • vyhlášku 50 / 78 Sb.
  • zkušenosti s bezpečnostními systémy výhodou
  • samostatnost i zápal pro tým
  • Co nabízíme?

  • zaměstnání ve firmě, kterou založili Češi
  • moderní prostředí ve stabilní firmě
  • možnost podílet se na rozvoji firmy
  • pokud budeš dobrý, dostaneš služební auto i k osobním účelům
  • volné víkendy
  • lokalita : oblast Prahy nebo Kladna
  • Požádat