RIC specialista
Siemens
Praha, Praha, CZECH REPUBLIC
před 4 dny

Máte rádi výzvy? Líbí se vám řád a dodržování pravidel? Chcete spolupracovat s mezinárodním týmem? Přidejte se k nám! Tým interní kontroly má na starosti správu interního kontrolního systému, kde jde o dodržování Siemens směrnic.

Staráme se o to, aby v procesech v našem centru byly správně nastavené kontroly, abychom minimalizovali riziko možných chyb v účetnictví a ve finančních výkazech obecně.

Správné fungování kontrolního systému je také zárukou dobré kvality služeb, které poskytujeme dalším Siemens společnostem.

Co u nás budete dělat? získávat a zpracovávat údaje o procesech v GBS CZ z pohledu kontrol spolupráce s TL, SLM a procesními experty podporovat TL při implementaci a provádění nových kontrol připravovat a monitorovat interní testování podporovat vlastníky procesů v GBS CZ při zpracování RIC úkolů spolupracovat s interním a externím auditem podílet se na správě sharepoint s kontrolní dokumentací Co od Vás očekáváme?

znalost účetních postupů a procesů velmi dobrou znalost anglického jazyka, němčina výhodou praxi ve sdíleném centru v GBS CZ minimálně 2 roky dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce i samostatnost možnost nástupu v průběhu srpna Co Vám můžeme nabídnout?

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky pro lepší skloubení pracovního a soukromého života individuální rozpočet na benefity ve výši min.

24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění příspěvek na stravování ve formě e-stravenek možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Organization : Global Business Services Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost