Head of Sales & Quotation Center
Siemens Electric Machines s.r.o.
Brno-venkov, Drásov
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt : e-mailemNáplň práce : *vedení týmu obchodníků a nabídkového oddělení *odpovědnost za prodej generátorů a motorů *vytváření prodejních cílů a strategií výrobního portfolia*rozvíjení a udržování spolupráce se zástupci z prodejních regionů*prověřování obchodních příležitostí a komunikace ohledně nabídek vůči zákazníkovi, vedení vyjednávání a uzavírání kontraktů s maximální dosažitelnou ziskovostí*odpovědnost komplexně za celý proces prodeje u svěřených projektů - zpracovávání obchodních částí nabídky a ve spolupráci s kolegy zajišťování předložení technické části nabídky*zajišťování, aby svěřené projekty byly v souladu s platnými procesy ve společnostiPožadavky : *VŠ vzdělání (ekonomického, elektro nebo obchodního směru)*velmi dobrou znalost angličtiny a němčiny na úrovni min.

C2, další jazyk výhodou*prokazatelné znalosti a zkušenosti mezinárodního prostředí v nadnárodní korporaci - min. 10 let*praxi v prodeji a řízení projektů a field servis - nejlépe v energetice nebo elektrotechnice*zkušenosti s vyjednáváním v projektovém businessu - vedení a organizaci servisu, projektového managementu, engineeringu a sales*znalost komerčních podmínek souvisejících s realizací projektů - daně, účetnictví, finanční nástroje apod.

 • zkušenosti s vedením a prací v mezinárodních týmech, zahraničními partnery a vzdálenými týmy*velmi dobré komunikační, prezentační dovednosti a vyjednávací schopnosti v *orientaci na zákazníka, včetně chápání jiných kulturSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
 • Místo výkonu práce : Drásov 126, 664 24 Drásov

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost