Autoklempíř/karosář 70.000-
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Říčany, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovné autoklempíře. Jedná se o velice moderní servis a lakovnu.

Náplň práce : - svařování plechů a dílů a kovových konstrukcí- ohýbání a stříhání dílůPracovní předpoklady : - praxi na obdobné pozici Svářeč / Karosář podmínkou- praxi se svářením CO nebo svářením hliník drátem- svářečský průkaz (český)- spolehlivost- zdravotní způsobilostNabízíme : - práci na 1 směnu Po-Pá možnost přesčasů (přivýdělku)-zázemí v prosperující společnosti-přijmeme i absolventa-není nutné vyučení v oboru ale prokazatelná zkušenost-odborné vzdělávání v rámci společnosti zajištěno-stabilní zaměstnání-kvalitní pracovní zázemí-příspěvek na stravné-prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou-pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání-nástup možný ihned / dohodou-mzda pro zkušeného pracovníka 55.

000 nástup a v rámci půl roku cca 70.000 místo výkonu práce : Praha východV případě zájmu nás kontaktujte na použijte odpovědní formulář tel : použijte odpovědní formulářVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.