Lehká manuální práce pro muže a ženy - ZÁLOHY TÝDNĚ(Doprava ZDARMA)
KOMFORT agentura práce s.r.o.
Mošnov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme muže a ženy na pozice obsluha výrobních strojů na jednotlivých oddělení ( kontrola kvalit výrobků, vstřikování plastů, lakovna, montáž, zajištění logistických procesů a zodpovědnost za výrobek ).

Pro zájemce ze vzdálených měst nabízíme dopravu ZDARMA až na pracoviště a zpět!Po celém odpracovaném týdnu nabízíme ZÁLOHY 2.

000,-Kč.Požadujeme : - zodpovědný přístup k práci- výbornou docházku- manuální zručnost- akceptování třísměnného pracovního procesuNabízíme : - docházková odměna každý měsíc 2.

000,-Kč ( při splnění fondu pracovní doby vdaném měsíci )- zákonné příplatky- zázemí stabilní zahraniční společnosti- dotovaná doprava- vstřícné jednání- možnost profesionálního růstu- možnost přestupu pod kmen společnosti- lékařské prohlídky- stravenky 55,-Kč za směnuVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost