SENIOR MIKROBIOLOG/ŽKA
Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.
Vysoké Mýto, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : Fibichova č.p. 143, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké MýtoNÁSTUP MOŽNÝ IHNEDCO BUDE VAŠE PRÁCE? - provádět mikrobiologické zkoušky spojené se vstupní, mezioperační a výstupní kontrolou produktu, provádět monitoring prostředí- provádět mikrobiologické zkoušky stabilitních studií produktu- vzorkování vody- připravovat reagenční a odměrné roztoky pro potřeby laboratoře - vést řádnou dokumentaci o všech provedených odběrech a zkouškách- vést evidenci spotřebního materiálu pro mikrobiologickou laboratoř- vést evidenci referenčních a retenčních vzorků- spolupráce na zajištění chodu laboratoře - spolupráce při přípravě dokumentace CO NABÍZÍME?

  • zajímavá práce v moderní laboratoři- příjemný pracovní kolektiv- rozvoj praktických dovedností a odborných znalostí- balíček benefitů - Cafeteria - příspěvek na dopravu- příspěvek na stravování - stravenky- 5 týdnů dovolené- možnost dalšího vzdělávání
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost