Provozní zámečník
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Kolín
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt : osobně : PO 08.00-09.00hodtelefonicky : PO - PÁ 08 : 00-14.00hodNáplň práce : provádění oprav a údržby zařízení vč.

točivých strojů (čerpadla,michadla)zámečnické a montážní práceprovádění preventivních prohlídek (zjišťování závad) a drobných oprav zařízení dle plánu práce, objednávek práce a dispozic vedoucíhospolupráce s ostatními provozy, technickým úsekem, s externími dodavateliPožadujeme : SOU, výuční list - ideálně ve stojírenském oborupraxi na dané pozici min.

2 rokysvářečský průkaz (el.obloukem, plamenem) výhodou, NE podmínkouprůkaz VZV výhodou, NE podmínkou - umožníme získání či obnoveníochota pracovat ve směnném režimu PO-PÁ (ranní 06.

00-14.00hod, odpolední 14.00-22.00hod), sobota a neděle 1xměsíčně 12ti hod. směnatrestní bezúhonnostdobrý zdravotní stav bez omezenízodpovědnost, ochotu učit se novým věcemNabízíme : perspektivní zaměstnání v prosperující společnostiodpovídající finanční ohodnocení 5 týdnů dovolenépříspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištěnídotované závodní stravování nebo stravenkalékařská péče v místě zaměstnavatelesystém volitelných benefitů Cafeteria na dovolenou, kulturu, sport, zdraví

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost