ASISTENT/KA - podpora technické firmy
Stimul - personální poradenství
Chrášťany
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pro obchodně-výrobní, technicky zaměřenou společnost, vzhledem k posunu současné kolegyně, hledáme novou posilu na pozici : ASISTENT / KA - podpora technické firmy Vaším úkolem bude technicko-administrativní podpora menšího obchodního týmu a vedení firmy.

Případná výpomoc při vydání materiálu, zařízení ze skladu. Vedení skladového hospodářství. Administrativní zabezpečení chodu firmy, přidělených úkolů.

Komunikace se zákazníky po telefonu pro příjem objednávky, případně osobní jednání ve firmě - vyzvednutí materiálu, vystavení drobné fakturace.

Požadujeme : - SŠ vzdělání, technický či ekonomický směr - zkušenost z prostředí technické či obchodní firmy je vítána - praxe v administrativě, zkušenost ke skladovému hospodářství - výhodou - znalost angličtiny - základy - PC znalost - uživatelsky, příp.

programy typu Helios apod. výhodou - ŘP - BNabízíme : Nabízíme zajímavou práci pro zavedenou společnost s rodinnou atmosférou a současně nastavenými postupy pro práci.

Příjemný kolektiv. Komplexní zaškolení - předání agendy, znalostí. Příležitost pro zralou osobnost, zájem o dlouhodobou spolupráci.

Pracoviště Praha západ, dojezd z Prahy 5 apod. Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost