ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ
AC Jobs
Pardubický kraj
před 36 dny

Čekají Tě státnice nebo už má školu za sebou? Hledáš uplatnění ve strojírenství, automotive či elektro průmyslu? Chceš nastartovat svou kariéru ve výrobní společnosti, která Ti pomůže s tvým rozjezdem?

Zašli nám svůj životopis a určitě pro tebe něco najdeme! ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ

Pracovní náplň

  • práce v technologii
  • práce v konstrukci
  • práce v kvalitě
  • práce v logistice
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání, technické zaměření
  • schopnost domluvit se anglicky nebo německy
  • ochotu učit se novým věcem
  • proaktivní přístup
  • Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odměnu za doporučení spolužáka / kamaráda / kolegy s technickým vzděláním
  • relokační balíčky v případě přestěhování
  • zázemí prosperujících společností
  • místo výkonu práce : Královéhradecký, Pardubický kraj
  • Požádat