SVÁŘEČI TIG
BORCAD cz s.r.o.
Frýdek-Místek, Fryčovice
před 23 minutou
source : Hitprace

A11 z : 19 / 6 / 2018 a : 7 / 10 / 2019Náplň práce : - svařuje dle výkresové dokumentace a pracovního postupu- zakládá materiál do svařovacího přípravku- kontroluje 100 % svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)- provádí broušení a opravy svarů.

Požadujeme : - SOU technického směru- proškolení a úřední zkoušky dle legislativy TIG, (svářeč TIG : ZK-141, ČSN-EN-1418)- praxe ve strojírenském oboru min.

1 rok- praxe s automatizovanou výrobou výhodou- čtení výkresové dokumentace- samostatnost, pečlivost, flexibilitu- schopnost práce ve 2-směnném provozu, mimořádné noční směny- zdravotní předpoklady k výkonu dané činnosti.

Nabízíme : - práci v české společnosti s českým know-how, v moderním atraktivním prostředí nového závodu- moderní zařízení a nejnovější technologie- motivující odměňování- příplatek za odpolední směnu, za pracovní prostředí, ostatní příplatky nad rámec zákona- příspěvek na penzijní připojištění- zákonné a odborné vzdělávání- dotované závodní stravování- 23 dní dovolené, 2 dny zdravotní volno- sportovní a společenské akce- finanční odměny při životních a pracovních jubileích.Kontakt viz výše.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost