Specialisté v oblasti testování softwaru
ATLAS servis CZ, s.r.o.
Velká Polom
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : OstravaV rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail : mirek ledsystem.cz,tel. : 604 852 237.

ATLAS servis CZ s.r.o. je zabezpečená rozrůstající se firma, zabývající se vývojem, výrobou a servisem LED panelů pro sport, průmysl a reklamu včetně vývoje vlastního HW a SW aplikací pro řízení sportovišť, managementu, apod.

Hledáme do svého týmu nové členy. Pozice vhodná pro osoby s prorůstovým myšlením, pro které je vždy každá věc výzva pro hledání řešení, které se chtějí rozvíjet, mají smysl pro zodpovědnost, detail a zjednodušování, které chtějí samy sebe a možnosti firmy posouvat dopředu.

Náplň práce-Konfigurace zákaznických SW-Vytváření vlastních návrhů a vizualizací, seberealizace-Péče o vybrané zákazníky-Možnost podílení se na vývoji SW (jak z uživatelského, tak i případně programátorského hlediska - dle schopností uchazeče)-Uživatelská konfigurace elektronických částí zakázek-Občasná pomoc při montážích LED panelůPožadavky : -Vzdělání v oboru elektro-Nutná znalost základu It techniky-Znalost office, email-Řidičský průkaz B-Příjemné vystupování-Zodpovědnost za odvedenou práci-AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem-Výhodou znalost práce s video a audio - kodeky, formáty přehráváníNabízíme : - plat 25.000 - 50.000,- - Roční odměny

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost