Zámečníci
BAEST Machines & Structures, a.s.
Benešov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště Benešov- Zodpovědnost za kompletaci a montáž ocelových konstrukcí a jejich svařování podle výkresové dokumentace.

 • Znalost svařovacích a kovových vlastností- Umět číst a rozumět technickým dokumentům, plánům a výkresům- Zkušenosti pří práci s elektrickým a ručním nářadím - Alespoň rok pracovní praxe ve strojírenství, vyučení v oboru není podmínkou- Minimálně základní kurz ZK 135 a státní zkoušku pro CO2 - Vazačské zkoušky výhodouNabízíme : - Jednosměnný provoz, který vám umožní plánovat čas s rodinou- Odměňování podle vašich zkušeností a praxe a cílové odměny, navíc mimořádné a stabilizační odměny- Příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy - Stravování ve vlastní závodní jídelně s příspěvkem 55 % z ceny oběda - Možnost ubytování v podnikové ubytovně pro dojíždějící - Finanční příspěvek na přestěhování, náborový příspěvek- Benefitní program nastavujeme podle preferencí a potřeb zaměstnance (docházkový bonus, vitamínové balíčky, masáže v budově firmy, jazykové vzdělávání) BAEST, Machines & Structures, a.
 • s. Benešov, Kontakt : tel. : 317 753 350, 725 782 080e-mail : personalni baest.czPrvní kontakt : telefonicky, e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost