Wordpress, kodér webových stránek
UBK s.r.o.
Plzeň-město, Plzeň
před 8 hodinami
source : Hitprace

Svý CVčko pošli na marta weloveit.softwareCo bude náplní tvé práce?1. Vývoj WordPress webů od jednoduchých prezentačních webů přes základní eshopy až po složitější korporátní stránky 2.

Implementace, údržba vlastních pluginů 3. Kódování šablon 4. Tvorba aplikací podle požadavků a projektů 5. Komunikace a spolupráce s ostatními kolegyS čím se u nás setkáš?

1. Stavíme na aktuálních verzích WordPressu 2. Buildíme gulpem či webpackem, používáme Yarn 3. Pluginy si píšeme vlastní 4.

Nástroje jako PageSpeed Insights, Lightouse atp. nám nejsou cizí 5. PHP 7, verzování na gitu je samozřejmostíCo by se nám líbilo?

1. Designové cítění pro frontend 2. Znalost SCSS a BEM způsobu zápisu 3. Javascript vám není úplně cizí- PRACOVNÍ DOBA DLE TVÝHO GUSTA - VÁNOČNÍ PRÁZDNINY JAKO VE ŠKOLE - PRÁCE S NEJNOVĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI - SLUŽEBNÍM AUTEM NEJEN DO PRÁCE - BENEFITY, KTERÝ TĚ NADCHNOU#pridejseknam #koder #outsourcing #programovani #vyvoj

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost