ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI
BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
Frýdek-Místek, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

A11 a : 20 / 11 / 2019Pracovní doba ve 2 směnném provozu (06 : 00-14 : 00 hod.; 14 : 00-22 : 00 hod.). Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.

Náplň práce : - svařování nerezových dílců metodou ZK 141 8- skládání a kompletování nerezových dílců dle technické dokumentace.

Požadujeme : - SOU nebo SŠ- znalost technické dokumentace výhodou- praxe ve svařování ZK 141 8 nebo ZK 135 1- spolehlivost, flexibilita, samostatnost a týmová spolupráce.

Nabízíme : - stravenky- moderní a čisté pracovní prostředí- přátelský kolektiv- kvalitní OOPP a pracovní nářadí- finanční ohodnocení podle významu pozice- široké spektrum zaměstnaneckých výhod- očkování proti chřipce.

případě Vašeho zájmu posílejte prosím Váš strukturovaný životopis v ČJ s označením Svářeč na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost