Všeobecné sestry s osvědčením
Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Čížkovice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu vyplývající z pozice všeobecné sestry v sociální službě.

Požadujeme : flexibilitu, empatii, nekonfliktnost, schopnost týmové práce, trpělivost při výchově dětí.Výhodou je praxe v sociálních službách, znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem -

mentální postižení a řidičské oprávnění pro užívání referenčního vozidla.Práce na denní a noční směny s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.

Možnost prodloužit smlouvu na dobu neurčitou. Výše platu dle praxe.Nutné mít očkování, nebo před nástupem absolvovat očkování na žloutenku typu B.

Nabízíme : závodní stravování, týden dodatkové dovolené navíc, systém odměn a příspěvků po zkušební době, 2x ročně zaměstnanecké akce.

Způsob prvního kontaktu : telefonicky Po-Pá od 7.00-17.00 hod. nebo e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost