Všeobecná sestra
Oční tkáňová banka Praha Vinohrady, z.ú.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Šrobárova č.p. 2112 / 73, Praha 3. Prvotní kontakt emailem urbanova eyebankprague.cz nebo telefonicky od 8 : 00 - 16 : 00 hodin 720070515 nebo osobně na pracovišti v pracovní dny 8 : 00 - 16 : 00 hodin.

Sestra se specializací pro práci v tkáňové banceŘP sk.B podmínkou, alespoň základní znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme vysoce specializovanou práci v nestátním, nejmoderněji vybaveném tkáňovém zařízení. Naše zaměření : odběr dárcovské tkáně, hodnocení, zpracování, skladování a expedice k transplantaci.

Komunikativní osobnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, pozitivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, znalost PC, MS Office.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky, stabilizační prémie

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost