Sales & Marketing Support Manager 40-55tis/měs Praha 9
Agentura STUDENT
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se digitalizací, hledáme vhodné kandidáty / ky na pozic Sales&Maketing Support Manager.

Jedná se o hlavní pracovní poměr.

Náplň práce :

  • spolupráce na administrativní přípravě smluv, řízení schvalovacího procesu
  • formální příprava nabídek, spolupráce na přípravě nabídek a zajištění centrální evidence
  • průběžné sledování zdrojů veřejných zakázek a koordinace činností při zpracování nabídek
  • objednávání zboží
  • správa a evidence dokumentace obchodního oddělení
  • Požadavky :

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost zákona o veřejných zakázkách
  • velmi dobrá znalost práce s PC - MS Office, Internet
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Aj na komunikativní úrovni (denní báze)
  • možnost nastoupit 1.9.2022
  • Nabízíme :

  • mzda 40-55tis hrubého měsíčně (dle dosažené praxe a vzdělání)
  • stravenky v hodnotě 135Kč
  • Cafeterie
  • Penzijní a životní připojištění
  • odborná školení
  • možnost profesního růstu
  • možnost práce i v režimu Home Office
  • práce v moderním prostředí
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.