Cesta za elektromechanikem - Pro absolventy
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Litoměřice, CZ
před 18 hodinami
source : Easy-prace.cz

Chceš se vydat cestou elektromechanika a učit se dále v této profesi? V aktuální chvíli máš možnost se stát tím čím chceš! Co bude tvoje práce ?

 • Po zaučení je tu každodenní údržba diagnostika a oprava strojního zařízení- Spolupodílení se na zlepšování kvality ve výrobě a pravidelné či plánované odstávky výrobního zařízení- Dodržování ISO TS BOZP a PO- Spolupodílení se v zlepšování spolehlivosti a udržovatelnosti zařízeníCo budeme po tobě chtít?
 • SŠ / SOU technického zaměření- Vyhlášku 50 / 6- Znalost čtení technické dokumentace - Ochota pracovat ve 3 směnném provozu- Řidičský průkaz sk.
 • B- Řešení problémů bude pro vás prioritouCo pro tebe máme? - Moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí- Motivující mzdové ohodnocení- Příspěvek na dopravu - Půlroční bonusy- Příplatky za noční - Příplatky za víkendy - Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění - 1 týden dovolené navíc (tj.

  5 týdnů)- Odměna za doporučení nového zaměstnance od 20 000- Kč- Možnost profesního rozvojeVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost