Barista
R.Charde s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : katrin.maulerova gmail.comPožadavky na pozici : - komunikační schopnosti- zájem o kvalitní gastronomii - konkrétně o kávu- kombinační schopnosti- schopnost prijimat zpetnou vazbu- dynamicky reagovat na vznikle situace- bezúhonnost- základní znalost PC - word, excel, atd.

 • právní povědomí (hygiena, BOZP, zákoník práce)Nabízíme : - profesní růst - možnost realizace i mimo obor- přátelský kolektiv- práce s kvalitní surovinou- předání know-how- práce pro jeden z nejrychleji rostoucích gastropodniků OstravěZaměstnanecké výhody : sleva na konzumaci a naše produkty (káva, pečivo, dorty, ), multisport karta, slevy na jógu a fyzioterapieNástup IHNEDFormulář k vyplnění najdete na : https : / / docs.
 • google.com / forms / d / e / 1FAIpQLSdN8nVrAYz2Wcn8GW0c12JIQNafIAPlavgRHp09a9q6xE SCQ / viewformhttps : / / cokafe.com / záložka "Kariéra"

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost