sociolog
Inboox CZ, s.r.o.
Brno-město, Brno
před 6 dny
source : Hitprace

První kontakt mailem : ladislav.bucek inboox.cz (zasílejte CV a motivační dopis)Společnost Inboox CZ, která se zabývá realizací průzkumů všeho druhu, hledá pro svou kancelář v Brně novou posilu do týmu.

Rádi u nás přivítáme motivovaného člověka na pozici Sociolog, který má zkušenost s prováděním analýz dat a s interpretací výsledků.

Náplň práce : " Provádění sociologických výzkumů a šetření" Analýza dat a interpretace výsledkůPředpoklady : " Znalost práce s SPSS - tj.

když dostanete datovou matici je třeba provést čištění, analýzu, zpracování výsledků alespoň na základní úrovni (třídění 1.

a vyšších stupňů, převážení souboru, určení intervalu spolehlivosti apod.)." Vzdělání v oborech jako sociologie, demografie, statistika apod.

Zkušenost s prováděním výzkumů a zpracování výstupních zpráv ať již z akademického, neziskového nebo komerčního sektoru (výzkumné agentury, marketingový průzkum apod.

Výhodou : Schopnost navrhnout / připomínkovat výzkumný design, organizovat sběr a zpracování dat, dovednost provádět i kvalitativní analýzu Co nabídneme : " Práci na hlavní pracovní poměr, ale i možnost zkráceného úvazku (případně DPČ)" Mzda na základě zkušeností a rozsahu kompetencí + možnost výkonových bonusů" Pracovní místo v Brně s možností částečného home office (2-3 dny v týdnu)" Benefity ve formě stravenek, flexibilní pracovní doby, sick days" plat od 30 tisíc Kč (nebo dle dosavadních znalostí a dovedností)Pro pobočku : Výstaviště 569 / 3, 648 04 Brno

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost