KOORDINÁTOR VÝROBY - nové oddělení SMT výroby
Valeo výrobní závody
Rakovník, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Do nově vznikajícího oddělení v našem závodu v Rakovníku hledáme KOORDINÁTORA VÝROBY, který bude stát u rozjezdu nové SMT výroby a vybuduje si svůj vlastní tým.

Co Vás čeká?* Budování, vedení, motivace a rozvoj týmu Supervisorů výroby, Výrobních operátorů a Seřizovačů* Zajištění kontroly a dodržování časových plánů projektů* Odpovědnost za dodržování výrobního plánu* Neustálé zlepšování efektivity výroby* Odpovědnost za výrobní KPI* Koordinace realizace nápravných opatření### A teď něco o Vás.

 • VŠ / SŠ technického směru* Komunikativní AJ* Relevantní zkušenost s vedením a koordinací výroby a zkušenost s vedením kolektivu pracovníků ve výrobě (i krátkodobá zkušenost se počítá : -))* Řidičský průkaz sk.
 • B* Spolehlivost, rozhodnost, odolnost* Zájem budovat svou kariéru a chuť podílet se na zrodu nového oddělení### My nabízíme : * Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl* Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive* Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí* Osobní rozvoj a kariérní plán díky odborným školením a jazykovým kurzůmNadstandardní balík benefitů zahrnující : * 6 týdnů dovolené a další placená a neplacená volna (např.

  pro rodiče)* Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova u vybraných pozic* Firemní jídelnu s dotovaným stravným* Flexipassy pro volný čas

 • Další finanční bonusy a příplatky (měsíční, pololetní, osobní ohodnocení, při pracovních a životních výročích, za zlepšení, za doporučení nového zaměstnance (až do výše 20 000 Kč), za pracovní pohotovost či dlouhodobé zastupování kolegy.
 • Podporu mobility - náhradu výdajů na dojíždění (firemní autobus nebo příspěvek na dojíždění po dobu až 6ti měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč / měsíc), ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)* Příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době (max. 4 166 Kč / měsíc)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost